Logo

Nowe mieszkanie, 48,99 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A.A2.1.M7

695 658 zł

14 200 zł /m²

Rata 3 255 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle EMaya

Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Ernsta Maya

SALON Z ANEKSEM22,87 m²SYPIALNIA13,34 m²ŁAZIENKA5,96 m²KORYTARZ6,82 m²BALKON5,13 m²
Wymiary mieszkania 48.99 m², A.A2.1.M7
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 0
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 1
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 2
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 48.99 m², A.A2.1.M7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,99 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,13 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę