Logo

Nowe mieszkanie, 64,17 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B.B2.2.M17

911 214 zł

14 200 zł /m²

Rata 4 263 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle EMaya

Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Ernsta Maya

SALON Z ANEKSEM24,18 m²SYPIALNIA14,18 m²SYPIALNIA12,76 m²ŁAZIENKA4,29 m²KORYTARZ8,76 m²BALKON9,49 m²
Wymiary mieszkania 64.17 m², B.B2.2.M17
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 0
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 1
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 2
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 64.17 m², B.B2.2.M17
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,17 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,49 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę