Logo

Nowe mieszkanie, 54,31 m², 3 pokoje, 10 piętro, oferta nr C.9.86

578 963 zł

10 660 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 709 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Skierniewice, Widok, ul. Armii Krajowej 63

3 pokoje, mieszkanie 54,31 m², piętro 10, oferta nr C.9.86, Apartamenty Widok etap II, Skierniewice, Widok, ul. Armii Krajowej 63
SALON Z ANEKSEM20,18 m²SYPIALNIA8,84 m²SYPIALNIA8,75 m²ŁAZIENKA5,38 m²GARDEROBA2,00 m²KORYTARZ9,28 m²TARAS6,35 m²
Wymiary mieszkania 54.31 m², C.9.86
Wirtualna makieta 3D mieszkania 54.31 m², C.9.86
Plan piętra
Apartamenty Widok etap II - zdjęcie nr 0
Apartamenty Widok etap II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 54.31 m², C.9.86
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,31 m²

Piętro:

10 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

3,20 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (6,35 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę