Logo

Nowe mieszkanie, 35,74 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr C.5.49

360 738 zł

10 093 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 688 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Skierniewice, Widok, ul. Armii Krajowej 63

2 pokoje, mieszkanie 35,74 m², piętro 6, oferta nr C.5.49, Apartamenty Widok etap II, Skierniewice, Widok, ul. Armii Krajowej 63
SALON Z ANEKSEM18,97 m²SYPIALNIA9,70 m²ŁAZIENKA4,65 m²KORYTARZ2,39 m²BALKON3,30 m²
Wymiary mieszkania 35.74 m², C.5.49
Wirtualna makieta 3D mieszkania 35.74 m², C.5.49
C.6.57C.6.56C.6.54C.6.53C.6.61C.6.60C.6.59C.6.58C.6.55
Plan piętra
Apartamenty Widok etap II - zdjęcie nr 0
Apartamenty Widok etap II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 35.74 m², C.5.49
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,74 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,30 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę