Logo

Nowe mieszkanie, 25,06 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr C.0.2

292 410 zł

11 668 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 368 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Skierniewice, Widok, ul. Armii Krajowej 63

1 pokój, mieszkanie 25,06 m², piętro 1, oferta nr C.0.2, Apartamenty Widok etap II, Skierniewice, Widok, ul. Armii Krajowej 63
SALON Z ANEKSEM19,48 m²ŁAZIENKA3,77 m²PRZEDSIONEK1,84 m²OGRÓDEK36,06 m²
Wymiary mieszkania 25.06 m², C.0.2
Wirtualna makieta 3D mieszkania 25.06 m², C.0.2
C.1.12C.1.11C.1.9C.1.8C.1.16C.1.15C.1.14C.1.13C.1.10
Plan piętra
Apartamenty Widok etap II - zdjęcie nr 0
Apartamenty Widok etap II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 25.06 m², C.0.2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

25,06 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (36,06 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę