Logo

Nowe mieszkanie, 34,93 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr E.3.37

361 100 zł

10 338 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 690 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Skierniewice, Widok, ul. Armii Krajowej 63

2 pokoje, mieszkanie 34,93 m², piętro 4, oferta nr E.3.37, Apartamenty Widok etap II, Skierniewice, Widok, ul. Armii Krajowej 63
SALON Z ANEKSEM19,25 m²SYPIALNIA9,01 m²ŁAZIENKA3,73 m²KORYTARZ2,95 m²BALKON4,90 m²
Wymiary mieszkania 34.93 m², E.3.37
Wirtualna makieta 3D mieszkania 34.93 m², E.3.37
E.4.42E.4.19E.4.63E.4.62E.4.61E.4.60E.4.40E.4.41E.4.39E.4.18E.4.17E.4.16
Plan piętra
Apartamenty Widok etap II - zdjęcie nr 0
Apartamenty Widok etap II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 34.93 m², E.3.37
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,93 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,90 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę