Logo

Nowe mieszkanie, 35,63 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr E.4.62

370 973 zł

10 412 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 736 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Skierniewice, Widok, ul. Armii Krajowej 63

2 pokoje, mieszkanie 35,63 m², piętro 5, oferta nr E.4.62, Apartamenty Widok etap II, Skierniewice, Widok, ul. Armii Krajowej 63
SALON Z ANEKSEM19,61 m²SYPIALNIA9,48 m²ŁAZIENKA3,80 m²KORYTARZ2,74 m²BALKON4,90 m²
Wymiary mieszkania 35.63 m², E.4.62
Wirtualna makieta 3D mieszkania 35.63 m², E.4.62
E.5.46E.5.23E.5.67E.5.66E.5.65E.5.64E.5.44E.5.45E.5.43E.5.22E.5.21E.5.20
Plan piętra
Apartamenty Widok etap II - zdjęcie nr 0
Apartamenty Widok etap II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 35.63 m², E.4.62
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,63 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,90 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę