Logo

Nowe mieszkanie, 37,60 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr C.0.4

374 614 zł

9 963 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 753 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Skierniewice, Widok, ul. Armii Krajowej 63

2 pokoje, mieszkanie 37,60 m², piętro 1, oferta nr C.0.4, Apartamenty Widok etap II, Skierniewice, Widok, ul. Armii Krajowej 63
SALON Z ANEKSEM20,83 m²SYPIALNIA8,43 m²ŁAZIENKA4,26 m²PRZEDSIONEK4,02 m²OGRÓDEK32,58 m²
Wymiary mieszkania 37.6 m², C.0.4
Wirtualna makieta 3D mieszkania 37.6 m², C.0.4
C.1.12C.1.11C.1.9C.1.8C.1.16C.1.15C.1.14C.1.13C.1.10
Plan piętra
Apartamenty Widok etap II - zdjęcie nr 0
Apartamenty Widok etap II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 37.6 m², C.0.4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,60 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (32,58 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę