Logo

Nowe mieszkanie, 43,84 m², 1 pokój, 6 piętro, oferta nr 69

640 064 zł

14 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 995 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Biała Kamienica

Łódź, Śródmieście, Osiedle Katedralna, ul. Więckowskiego 12

SALON Z ANEKSEM32,00 m²ŁAZIENKA5,70 m²KORYTARZ5,55 m²BALKON2,60 m²
Wymiary mieszkania 43.84 m², 69
Wirtualna makieta 3D mieszkania 43.84 m², 69
69686766
Plan piętra
Biała Kamienica - zdjęcie nr 0
Biała Kamienica - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 43.84 m², 69
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

43,84 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,60 m²)

Termin oddania:

gotowe

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę