Logo

Nowe mieszkanie, 25,21 m², 1 pokój, parter, oferta nr D/81

476 469 zł

18 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 229 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska

1 pokój, mieszkanie 25,21 m², parter, oferta nr D/81, Metro Zachód 8 bud. B i D, Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska
SALON Z ANEKSEM18,39 m²ŁAZIENKA4,34 m²KORYTARZ2,48 m²TARAS4,30 m²OGRÓDEK11,65 m²
Wymiary mieszkania 25.21 m², D/81
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 0
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 1
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 2
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 25.21 m², D/81
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

25,21 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,30 m²), ogródek (11,65 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę