Logo

Nowe mieszkanie, 49,32 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B/72

887 760 zł

18 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 154 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska

3 pokoje, mieszkanie 49,32 m², parter, oferta nr B/72, Metro Zachód 8 bud. B i D, Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska
SALON Z ANEKSEM20,21 m²SYPIALNIA10,39 m²SYPIALNIA8,73 m²ŁAZIENKA4,01 m²KORYTARZ5,98 m²TARAS4,89 m²OGRÓDEK24,28 m²
Wymiary mieszkania 49.32 m², B/72
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 0
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 1
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 2
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 49.32 m², B/72
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,32 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,89 m²), ogródek (24,28 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę