Logo

Nowe mieszkanie, 26,48 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr D/105

513 712 zł

19 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 404 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska

1 pokój, mieszkanie 26,48 m², piętro 3, oferta nr D/105, Metro Zachód 8 bud. B i D, Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska
SALON Z ANEKSEM17,43 m²ŁAZIENKA4,27 m²KORYTARZ4,78 m²BALKON3,76 m²
Wymiary mieszkania 26.48 m², D/105
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 0
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 1
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 2
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 26.48 m², D/105
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,48 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,76 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę