Logo

Nowe mieszkanie, 30,55 m², 1 pokój, parter, oferta nr D/37

571 285 zł

18 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 673 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska

1 pokój, mieszkanie 30,55 m², parter, oferta nr D/37, Metro Zachód 8 bud. B i D, Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska
SALON Z ANEKSEM19,74 m²ŁAZIENKA4,43 m²KORYTARZ6,38 m²TARAS4,22 m²OGRÓDEK29,54 m²
Wymiary mieszkania 30.55 m², D/37
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 0
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 1
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 2
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 30.55 m², D/37
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,55 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,22 m²), ogródek (29,54 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę