Logo

Nowe mieszkanie, 25,30 m², 1 pokój, parter, oferta nr B/4

475 640 zł

18 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 225 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska

1 pokój, mieszkanie 25,30 m², parter, oferta nr B/4, Metro Zachód 8 bud. B i D, Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska
SALON Z ANEKSEM16,75 m²ŁAZIENKA5,43 m²KORYTARZ3,12 m²TARAS6,83 m²OGRÓDEK2,71 m²
Wymiary mieszkania 25.3 m², B/4
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 0
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 1
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 2
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 25.3 m², B/4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

25,30 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (6,83 m²), ogródek (2,71 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę