Logo

Nowe mieszkanie, 33,95 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 13

600 915 zł

17 700 zł /m²

Rata 2 812 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Smętna Garden

Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie, ul. Smętna 1E/F

1 pokój, mieszkanie 33,95 m², piętro 1, oferta nr 13, Smętna Garden, Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie, ul. Smętna 1E/F
SALON Z ANEKSEM25,58 m²ŁAZIENKA4,59 m²KORYTARZ3,78 m²BALKON6,97 m²
Wymiary mieszkania 33.95 m², 13
Smętna Garden - zdjęcie nr 0
Smętna Garden - zdjęcie nr 1
Smętna Garden - zdjęcie nr 2
Smętna Garden - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 33.95 m², 13
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,95 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,97 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę