Logo

Nowe mieszkanie, 30,04 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 11

537 716 zł

17 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 516 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Smętna Garden

Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie, ul. Smętna 1E/F

1 pokój, mieszkanie 30,04 m², piętro 1, oferta nr 11, Smętna Garden, Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie, ul. Smętna 1E/F
SALON Z ANEKSEM19,18 m²ŁAZIENKA4,24 m²KORYTARZ6,57 m²BALKON2,06 m²
Wymiary mieszkania 30.04 m², 11
Smętna Garden - zdjęcie nr 0
Smętna Garden - zdjęcie nr 1
Smętna Garden - zdjęcie nr 2
Smętna Garden - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 30.04 m², 11
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,04 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,06 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę