Logo

Nowe mieszkanie, 33,68 m², 1 pokój, parter, oferta nr 2

562 456 zł

16 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 632 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Smętna Garden

Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie, ul. Smętna 1E/F

1 pokój, mieszkanie 33,68 m², parter, oferta nr 2, Smętna Garden, Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie, ul. Smętna 1E/F
SALON Z ANEKSEM26,42 m²ŁAZIENKA3,95 m²KORYTARZ3,31 m²TARAS11,68 m²OGRÓDEK9,78 m²
Wymiary mieszkania 33.68 m², 2
Smętna Garden - zdjęcie nr 0
Smętna Garden - zdjęcie nr 1
Smętna Garden - zdjęcie nr 2
Smętna Garden - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 33.68 m², 2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,68 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (11,68 m²), ogródek (9,78 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę