Logo

Nowe mieszkanie, 76,40 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 15

1 214 760 zł

15 900 zł /m²

cena rynkowa
Rata 5 684 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Smętna Garden

Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie, ul. Smętna 1E/F

4 pokoje, mieszkanie 76,40 m², piętro 1, oferta nr 15, Smętna Garden, Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie, ul. Smętna 1E/F
SALON Z ANEKSEM23,57 m²SYPIALNIA10,81 m²SYPIALNIA8,86 m²SYPIALNIA8,90 m²ŁAZIENKA4,26 m²ŁAZIENKA2,86 m²KORYTARZ17,14 m²BALKON4,61 m²
Wymiary mieszkania 76.4 m², 15
Smętna Garden - zdjęcie nr 0
Smętna Garden - zdjęcie nr 1
Smętna Garden - zdjęcie nr 2
Smętna Garden - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 76.4 m², 15
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

76,40 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,61 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę