Logo

Nowe mieszkanie, 35,24 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr A.22

524 688 zł

14 889 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 455 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dolna Górna Wilda

Poznań, Wilda, ul. Górna Wilda

1 pokój, mieszkanie 35,24 m², piętro 2, oferta nr A.22, Dolna Górna Wilda, Poznań, Wilda, Wilda, ul. Górna Wilda
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 0
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 1
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 2
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 3
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 35.24 m², A.22
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

35,24 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,75 m²)

Termin oddania:

maj 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę