Logo

Nowe mieszkanie, 110,79 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr B.41

1 733 310 zł

15 645 zł /m²

okazyjna cena
Rata 8 110 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dolna Górna Wilda

Poznań, Wilda, ul. Górna Wilda

4 pokoje, mieszkanie 110,79 m², piętro 4, oferta nr B.41, Dolna Górna Wilda, Poznań, Wilda, Wilda, ul. Górna Wilda
SALON Z ANEKSEM45,96 m²SYPIALNIA15,93 m²SYPIALNIA13,98 m²SYPIALNIA10,57 m²ŁAZIENKA5,33 m²ŁAZIENKA2,90 m²WC2,74 m²KORYTARZ13,38 m²BALKON7,19 m²BALKON4,83 m²
Wymiary mieszkania 110.79 m², B.41
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 0
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 1
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 2
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 110.79 m², B.41
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

110,79 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,19 m²), balkon (4,83 m²)

Termin oddania:

maj 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę