Logo

Nowe mieszkanie, 35,13 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr A.42

569 896 zł

16 223 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 666 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dolna Górna Wilda

Poznań, Wilda, ul. Górna Wilda

1 pokój, mieszkanie 35,13 m², piętro 4, oferta nr A.42, Dolna Górna Wilda, Poznań, Wilda, Wilda, ul. Górna Wilda
SALON Z ANEKSEM27,41 m²ŁAZIENKA3,83 m²KORYTARZ4,89 m²LOGGIA3,61 m²
Wymiary mieszkania 35.13 m², A.42
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 0
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 1
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 2
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 35.13 m², A.42
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

35,13 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,90 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,61 m²)

Termin oddania:

maj 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę