Logo

Nowe mieszkanie, 46,37 m², 1 pokój, parter, oferta nr B.01

637 274 zł

13 743 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 982 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dolna Górna Wilda

Poznań, Wilda, ul. Górna Wilda

1 pokój, mieszkanie 46,37 m², parter, oferta nr B.01, Dolna Górna Wilda, Poznań, Wilda, Wilda, ul. Górna Wilda
SALON Z ANEKSEM34,13 m²ŁAZIENKA6,05 m²KORYTARZ6,19 m²TARAS5,19 m²
Wymiary mieszkania 46.37 m², B.01
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 0
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 1
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 2
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 46.37 m², B.01
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

46,37 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,19 m²)

Termin oddania:

maj 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę