Logo

Nowe mieszkanie, 96,55 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr B.37

1 409 147 zł

14 595 zł /m²

okazyjna cena
Rata 6 593 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dolna Górna Wilda

Poznań, Wilda, ul. Górna Wilda

4 pokoje, mieszkanie 96,55 m², piętro 3, oferta nr B.37, Dolna Górna Wilda, Poznań, Wilda, Wilda, ul. Górna Wilda
SALON Z ANEKSEM35,94 m²SYPIALNIA12,79 m²SYPIALNIA10,17 m²SYPIALNIA9,92 m²ŁAZIENKA4,99 m²ŁAZIENKA4,08 m²WC3,11 m²KORYTARZ15,55 m²BALKON4,48 m²
Wymiary mieszkania 96.55 m², B.37
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 0
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 1
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 2
Dolna Górna Wilda - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 96.55 m², B.37
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

96,55 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,48 m²)

Termin oddania:

maj 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę