Logo

Nowe mieszkanie, 26,55 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr B/14

639 855 zł

24 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 994 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Dziekońskiego 4

1 pokój, mieszkanie 26,55 m², piętro 2, oferta nr B/14, Apartamenty Beethovena, Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Dziekońskiego 4
SALON Z ANEKSEM17,52 m²ŁAZIENKA4,20 m²KORYTARZ4,83 m²
Wymiary mieszkania 26.55 m², B/14
Apartamenty Beethovena - zdjęcie nr 0
Apartamenty Beethovena - zdjęcie nr 1
Apartamenty Beethovena - zdjęcie nr 2
Apartamenty Beethovena - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 26.55 m², B/14
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,55 m²

Piętro:

2 piętro

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę