Logo

Nowe mieszkanie, 28,01 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 38

390 000 zł

13 924 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 825 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Czechów Północny, ul. Choiny 3

1 pokój, mieszkanie 28,01 m², piętro 3, oferta nr 38, Choiny 3 Budynek B3, Lublin, Czechów Północny, ul. Choiny 3
SALON Z ANEKSEM19,02 m²ŁAZIENKA4,26 m²KORYTARZ4,73 m²LOGGIA10,27 m²
Wymiary mieszkania 28.01 m², 38
Wirtualna makieta 3D mieszkania 28.01 m², 38
11121314153637383960616263 20x15.8x24.920x15.8x24.920x15.8x24.9
Plan piętra
Choiny 3 Budynek B3 - zdjęcie nr 0
Choiny 3 Budynek B3 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 28.01 m², 38
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,01 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (10,27 m²)

Termin oddania:

lipiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę