Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Lublin Czechów Północny

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 5 341,00 m², Lublin, Czechów Północny, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 5 341,00 m², Czechów Północny

    Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Działka budowlana o imponującej powierzchni 5341 m2 w prężnie rozwijającej się dzielnicy. Teren z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną.To idealne miejsce pod inwestycję - duży metraż daje ogromne możliwości zabudowy i elastyczność w planowaniu projektu. Okolica sta...

    więcej »

    Metrohouse

    4 272 800 zł

    Lublin, Czechów Północny

    5 341,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż na Czechowie Północnym - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż na Czechowie Północnym: 800 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 5341 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 5341 m²

Wskaźniki rynku działek na Czechowie Północnym

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 602,99%
  • Ceny działek na sprzedaż na Czechowie Północnym są o 17,51% droższe niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku wtórnym

  • Czechów Północny - średnia cena działki - 4 272 800 zł (1 oferta)

Stan na dzień: 10.05.2026

Najczęściej oglądane oferty działek na Czechowie Północnym

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni