Logo

Nowe mieszkanie, 50,61 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 18

617 442 zł

12 200 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 889 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Biała Kamienica

Łódź, Śródmieście, Osiedle Katedralna, ul. Więckowskiego 12

SALON Z ANEKSEM28,75 m²SYPIALNIA10,40 m²ŁAZIENKA5,25 m²KORYTARZ5,10 m²LOGGIA3,05 m²
Wymiary mieszkania 50.61 m², 18
Wirtualna makieta 3D mieszkania 50.61 m², 18
18192021222324252614151617
Plan piętra
Biała Kamienica - zdjęcie nr 0
Biała Kamienica - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 50.61 m², 18
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,61 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,05 m²)

Termin oddania:

gotowe

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę