Logo

Nowe mieszkanie, 39,75 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 2

532 000 zł

13 384 zł /m²

Rata 2 489 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Apart Warszawska

Białystok, Piasta II, ul. Warszawska/ Piastowska

2 pokoje, mieszkanie 39,75 m², piętro 1, oferta nr 2, Apart Warszawska, Białystok, Piasta II, ul. Warszawska/ Piastowska
SALON Z ANEKSEM20,05 m²SYPIALNIA12,33 m²ŁAZIENKA4,13 m²KORYTARZ3,24 m²BALKON7,68 m²
Wymiary mieszkania 39.75 m², 2
Apart Warszawska - zdjęcie nr 0
Apart Warszawska - zdjęcie nr 1
Apart Warszawska - zdjęcie nr 2
Apart Warszawska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 39.75 m², 2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,75 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

garaż

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,68 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę