Logo

Nowe mieszkanie, 63,32 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 64

810 000 zł

12 792 zł /m²

Rata 3 790 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Apart Warszawska

Białystok, Piasta II, ul. Warszawska/ Piastowska

3 pokoje, mieszkanie 63,32 m², piętro 2, oferta nr 64, Apart Warszawska, Białystok, Piasta II, ul. Warszawska/ Piastowska
SALON Z ANEKSEM22,36 m²SYPIALNIA13,37 m²SYPIALNIA12,75 m²ŁAZIENKA4,21 m²WC1,79 m²KORYTARZ8,84 m²BALKON4,94 m²
Wymiary mieszkania 63.32 m², 64
Apart Warszawska - zdjęcie nr 0
Apart Warszawska - zdjęcie nr 1
Apart Warszawska - zdjęcie nr 2
Apart Warszawska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 63.32 m², 64
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,32 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

garaż

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,94 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę