Logo

Nowe mieszkanie, 44,92 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr E.0.91

429 900 zł

9 570 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 011 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Helenów Park

Łódź, Bałuty, Bałuty-Doły, ul. Smugowa / Źródłowa

SALON Z ANEKSEM18,13 m²SYPIALNIA10,73 m²ŁAZIENKA5,89 m²KORYTARZ9,82 m²TARAS3,95 m²
Wymiary mieszkania 44.92 m², E.0.91
Wirtualna makieta 3D mieszkania 44.92 m², E.0.91
I.1.172I.1.173I.1.174H.1.155H.1.158H.1.156H.1.157G.1.138G.1.137G.1.136G.1.135F.1.116F.1.115F.1.117F.1.118E.1.95E.1.96E.1.97E.1.98D.1.75D.1.76D.1.77D.1.78C.1.49C.1.50C.1.48C.1.47C.1.46C.1.45C.1.44B.1.22B.1.23B.1.21B.1.19B.1.20A.1.6A.1.5A.1.4
Plan piętra
Helenów Park - zdjęcie nr 0
Helenów Park - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 44.92 m², E.0.91
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,92 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,72 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (3,95 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę