Logo

Nowe mieszkanie, 40,57 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr I.3.180

429 900 zł

10 597 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 011 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Helenów Park

Łódź, Bałuty, Bałuty-Doły, ul. Smugowa / Źródłowa

SALON Z ANEKSEM27,73 m²ŁAZIENKA5,01 m²KORYTARZ7,71 m²TARAS9,30 m²
Wymiary mieszkania 40.57 m², I.3.180
Wirtualna makieta 3D mieszkania 40.57 m², I.3.180
H.4.167H.4.170H.4.168H.4.169G.4.150G.4.149G.4.148G.4.147F.4.128F.4.127F.4.129F.4.130E.4.107E.4.108E.4.109E.4.110D.4.87D.4.88D.4.89D.4.90C.4.70C.4.71C.4.69C.4.68C.4.67C.4.66C.4.65B.4.37B.4.38B.4.36B.4.34B.4.35A.4.15A.4.14A.4.13
Plan piętra
Helenów Park - zdjęcie nr 0
Helenów Park - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 40.57 m², I.3.180
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

40,57 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,72 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (9,30 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę