Logo

Nowe mieszkanie, 45,34 m², 2 pokoje, 10 piętro, oferta nr A/A11-8-87

507 808 zł

11 200 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 376 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Gemini G-7

Kielce, Centrum, ul. Górna 7

2 pokoje, mieszkanie 45,34 m², piętro 10, oferta nr A/A11-8-87, Gemini G-7, Kielce, Centrum, ul. Górna 7
SALON Z ANEKSEM23,86 m²SYPIALNIA9,91 m²ŁAZIENKA7,05 m²KORYTARZ4,49 m²LOGGIA7,45 m²
Wymiary mieszkania 45.34 m², A/A11-8-87
Wirtualna makieta 3D mieszkania 45.34 m², A/A11-8-87
A/A11-8-87A/A11-7-86A/A11-6-85A/A11-5-84A/A11-4-83A/A11-3-82A/A11-2-81A/A11-1-80
Plan piętra
Gemini G-7 - zdjęcie nr 0
Gemini G-7 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 45.34 m², A/A11-8-87
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,34 m²

Piętro:

10 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,59 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (7,45 m²)

Termin oddania:

sierpień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę