Logo

Nowe mieszkanie, 35,02 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 161

367 710 zł

10 500 zł /m²

Rata 1 720 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mszczonów, ul. Dworcowa 40

2 pokoje, mieszkanie 35,02 m², piętro 5, oferta nr 161, Nova Dworcowa Apartamenty, Mszczonów, ul. Dworcowa 40
SALON Z ANEKSEM17,03 m²SYPIALNIA9,23 m²ŁAZIENKA3,87 m²KORYTARZ4,89 m²BALKON4,52 m²
Wymiary mieszkania 35.02 m², 161
Wirtualna makieta 3D mieszkania 35.02 m², 161
Plan piętra
Nova Dworcowa Apartamenty - zdjęcie nr 0
Nova Dworcowa Apartamenty - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 35.02 m², 161
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,02 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,52 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę