Logo

Nowe mieszkanie, 36,12 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 107

350 364 zł

9 700 zł /m²

Rata 1 639 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mszczonów, ul. Dworcowa 40

2 pokoje, mieszkanie 36,12 m², piętro 1, oferta nr 107, Nova Dworcowa Apartamenty, Mszczonów, ul. Dworcowa 40
SALON Z ANEKSEM18,06 m²SYPIALNIA8,95 m²ŁAZIENKA3,93 m²KORYTARZ5,18 m²OGRÓDEK22,88 m²
Wymiary mieszkania 36.12 m², 107
Wirtualna makieta 3D mieszkania 36.12 m², 107
885719871161281271261251241231221211201181191178990621213141516585960615617181011
Plan piętra
Nova Dworcowa Apartamenty - zdjęcie nr 0
Nova Dworcowa Apartamenty - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 36.12 m², 107
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,12 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (22,88 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę