Logo

Nowe mieszkanie, 53,86 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 112

460 503 zł

8 550 zł /m²

Rata 2 155 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mszczonów, ul. Dworcowa 40

3 pokoje, mieszkanie 53,86 m², piętro 1, oferta nr 112, Nova Dworcowa Apartamenty, Mszczonów, ul. Dworcowa 40
SALON Z ANEKSEM23,61 m²SYPIALNIA10,82 m²SYPIALNIA8,48 m²ŁAZIENKA4,68 m²KORYTARZ6,27 m²OGRÓDEK42,56 m²
Wymiary mieszkania 53.86 m², 112
Wirtualna makieta 3D mieszkania 53.86 m², 112
885719871161281271261251241231221211201181191178990621213141516585960615617181011
Plan piętra
Nova Dworcowa Apartamenty - zdjęcie nr 0
Nova Dworcowa Apartamenty - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 53.86 m², 112
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,86 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (42,56 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę