Logo

Nowe mieszkanie, 39,21 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 162

397 982 zł

10 150 zł /m²

Rata 1 862 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mszczonów, ul. Dworcowa 40

2 pokoje, mieszkanie 39,21 m², piętro 5, oferta nr 162, Nova Dworcowa Apartamenty, Mszczonów, ul. Dworcowa 40
SALON Z ANEKSEM20,48 m²SYPIALNIA9,40 m²ŁAZIENKA4,36 m²KORYTARZ4,97 m²BALKON9,26 m²
Wymiary mieszkania 39.21 m², 162
Wirtualna makieta 3D mieszkania 39.21 m², 162
Plan piętra
Nova Dworcowa Apartamenty - zdjęcie nr 0
Nova Dworcowa Apartamenty - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 39.21 m², 162
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,21 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,26 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę