Logo

Nowe mieszkanie, 70,47 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 75

616 613 zł

8 750 zł /m²

Rata 2 885 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mszczonów, ul. Dworcowa 40

4 pokoje, mieszkanie 70,47 m², piętro 4, oferta nr 75, Nova Dworcowa Apartamenty, Mszczonów, ul. Dworcowa 40
SALON Z ANEKSEM23,77 m²SYPIALNIA12,52 m²SYPIALNIA7,80 m²SYPIALNIA7,78 m²ŁAZIENKA4,24 m²ŁAZIENKA3,76 m²KORYTARZ10,60 m²BALKON15,33 m²
Wymiary mieszkania 70.47 m², 75
Wirtualna makieta 3D mieszkania 70.47 m², 75
100784999155167166165164163162161160159157158156101102834243444546798081827747484041
Plan piętra
Nova Dworcowa Apartamenty - zdjęcie nr 0
Nova Dworcowa Apartamenty - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 70.47 m², 75
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

70,47 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (15,33 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę