Logo

Nowe mieszkanie, 48,02 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr C/73

849 954 zł

17 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 977 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja 29. Aleja bud. C

Kraków, Stare Miasto, al. 29 Listopada

2 pokoje, mieszkanie 48,02 m², piętro 3, oferta nr C/73, 29. Aleja bud. C, Kraków, Stare Miasto, Warszawskie, al. 29 Listopada
SALON Z ANEKSEM20,48 m²SYPIALNIA14,58 m²ŁAZIENKA4,08 m²KORYTARZ5,51 m²PRALNIA3,37 m²LOGGIA3,84 m²
Wymiary mieszkania 48.02 m², C/73
29. Aleja bud. C - zdjęcie nr 0
29. Aleja bud. C - zdjęcie nr 1
29. Aleja bud. C - zdjęcie nr 2
29. Aleja bud. C - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 48.02 m², C/73
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,02 m²

Piętro:

3 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,84 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę