Logo

Nowe mieszkanie, 73,82 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr A/30

1 550 220 zł

21 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 7 253 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Dziekońskiego 4

4 pokoje, mieszkanie 73,82 m², piętro 1, oferta nr A/30, Apartamenty Beethovena, Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Dziekońskiego 4
SALON Z ANEKSEM21,50 m²SYPIALNIA13,86 m²SYPIALNIA11,17 m²SYPIALNIA10,90 m²ŁAZIENKA4,99 m²ŁAZIENKA2,94 m²KORYTARZ8,46 m²BALKON11,05 m²
Wymiary mieszkania 73.82 m², A/30
Apartamenty Beethovena - zdjęcie nr 0
Apartamenty Beethovena - zdjęcie nr 1
Apartamenty Beethovena - zdjęcie nr 2
Apartamenty Beethovena - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 73.82 m², A/30
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

73,82 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,05 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę