Nowe mieszkania Poznań Górczyn - rynek pierwotny

Znaleziono 45 ofert w 3 inwestycjach
FILTRUJ
Wyszukuję...
Nowe Dmowskiego, nowe mieszkania, Sagaris Constructions, ul. Romana Dmowskiego, Górczyn, Poznań Oferta szczegóły link
od 9 097 zł/m²
Reklama
Reklama
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania od dewelopera Poznań Górczyn

Górczyn jest osiedlem zlokalizowanym w zachodniej części Poznania. W granice administracyjne miasta włączone zostało w 1900 roku, dziś - wraz z pozostałymi 11 osiedlami - stanowi część dzielnicy Grunwald. To spokojna okolica położona nieco dalej od ścisłego centrum, jednak dokonuje się tu wielu modernizacji, szczególnie w branży nieruchomości.

Osiedle mieszkalne

Górczyn od samego początku stanowił punkt, w którym gromadziły się niższe klasy społeczne. W latach 1925-1929 powstało tu jedno z pierwszych osiedli robotniczych przeznaczone do zamieszkania przez najuboższych. Kompleks zawiera 16 wolnostojących budynków o niskiej zabudowie, gdzie znajdują się dwupokojowe mieszkania. Miejsce to nie uległo zmianie do dziś.

Współczesna zabudowa Górczyna jest dość zróżnicowana. W niektórych częściach powstały mini osiedla domków jednorodzinnych oraz 11-piętrowe bloki z wielkiej płyty. Nieustannie też pojawiają się nowe mieszkania Poznań Górczyn z rynku pierwotnego, zapełniając miejską architekturę nowoczesną bryłą.

Górczyn przyciąga zamożnych

Osiedle jeszcze do niedawna miało wiele miejsc, które były raczej omijane. Boom na nieruchomości wpłynął na rewitalizację wielu obiektów, które teraz stały się ostoją zamożniejszych lokatorów.

Wystarczy wspomnieć o licznych inwestycjach deweloperskich, które zachwycają rozwiązaniami typu smart i udogodnieniami dla mieszkańców. Można dodać do tego modernizację placu zabaw w Parku Górczyńskim. Efektem są nowe alejki, ławki do odpoczynku, ciekawa roślinność oraz atrakcje dla dzieci. Przy ulicy Głogowskiej powstał spory biurowiec, który wyróżnia się nowoczesną bryłą oraz szklanymi elementami. Takie inwestycje przyciągają kolejnych zainteresowanych, którzy kupują nowe mieszkania w Poznaniu Górczyn z rynku pierwotnego.

Komunikacja

Mieszkańcy osiedla mają do dyspozycji kilka środków transportu miejskiego. Górczyn kojarzony jest głównie z pętlą autobusową i tramwajową. To miejsca, w których przesiadki umożliwiają podróż w dowolnym kierunku miasta oraz poza jego granice. Dodatkowo pod wiaduktem Kosynierów Górczyńskich zlokalizowana jest stacja kolejowa, skąd można udać się w kierunku Zbąszynka czy Zielonej Góry. Przez Górczyn przebiegają także trasy rowerowe, ułatwiające dojazd do stadionu miejskiego czy jeziora Rusałka.

Nieruchomości o przemyślanej koncepcji projektowej

Na terenie osiedla wciąż realizowane są inwestycje budowlane. Nowe mieszkania Poznań Górczyn - rynek pierwotny powstają w zielonych okolicach, zapewniając spokój, a jednocześnie dostęp do możliwości, jakie oferuje miasto.

Dobre położenie jest gwarantem udanej transakcji. Niedaleko stąd do Portu Lotniczego Poznań-Ławica oraz do drogi europejskiej E30. Warto też wspomnieć, że na terenie dzielnicy znajduje się Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa, zapewniony jest dobry dostęp do opieki zdrowotnej, a nieopodal zlokalizowany jest Lasek Marceliński idealny do pieszych wędrówek czy nordic walkingu.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 29 848 osób
UP