Logo
Filtry

Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź Julianów-Marysin-Rogi - rynek pierwotny

Znaleziono 2 oferty w 1 inwestycji

    Lista ofert

  • Apartamenty Fiołkowa 10, nowe apartamenty, Inwest DFB & TEO s.c., ul. Fiołkowa 10, Bałuty (Julianów-Marysin-Rogi), Łódź
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Apartamenty Fiołkowa 10
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 100 m
    • W sprzedaży mieszkania dwupoziomowe
    • Przystanek komunikacji miejskiej blisko osiedla (200 m)
    • Mieszkania w kameralnym budynku
    • Gotowe do zamieszkania
    więcej »

    Inwest DFB & TEO s.c.

    8 500 zł /m²

    Łódź, Bałuty, Julianów-Marysin-Rogi, ul. Fiołkowa 10

    5 pok.

    149,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
    reklama placeholder
    Reklama
    Reklama

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego na Bałutach >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    10 863 zł/m²

    3.3%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Analiza rynku mieszkań deweloperskich na Julianowie-Marysinie-Rogach - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 2 ofert
  • Średnia cena m² nowego mieszkania na Julianowie-Marysinie-Rogach: 10 863 zł/m², w tym:
    • z balkonem: 8 500 zł/m²
    • z tarasem: 8 500 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania: 149 m²
  • Największy metraż mieszkania: 149 m²
  • Procentowy podział nowych mieszkań wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 100,0%, z tarasem - 100,0%

Wskaźniki rynku pierwotnego na Julianowie-Marysinie-Rogach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 114,75%
  • Ceny nowych mieszkań na Julianowie-Marysinie-Rogach są o 8,32% droższe niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku pierwotnym

  • Bałuty - 8 500 zł/m² (2 oferty)

Stan na dzień: 12.05.2026

Najczęściej oglądane inwestycje deweloperskie na Julianowie-Marysinie-Rogach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni

Kalkulacje kredytu hipotecznego na mieszkanie od dewelopera

  • Średnia cena nowego mieszkania na Julianowie-Marysinie-Rogach wynosi 1 266 500 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 5 926 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Nowe mieszkania na Julianowie-Marysinie-Rogach

Na Julianowie-Marysinie-Rogach w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 2 nowych mieszkań w 1 inwestycji deweloperskich. Deweloperzy na Julianowie-Marysinie-Rogach oferują do sprzedaży mieszkania z rynku pierwotnego o powierzchni od 149 do 149 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • nowe mieszkania 5 pokoi (2 oferty)
  • nowe mieszkania z tarasem (2 oferty)
  • nowe mieszkania z balkonem (2 oferty)

Łódź Julianów-Marysin-Rogi - najczęściej zadawane pytania

Które firmy deweloperskie budują najwięcej mieszkań na Julianowie-Marysinie-Rogach?

Obecnie najwięcej nowych mieszkań na Julianowie-Marysinie-Rogach oferuje: Inwest DFB & TEO s.c.

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze nowe mieszkanie na Julianowie-Marysinie-Rogach?

Najdroższe nowe mieszkanie na Julianowie-Marysinie-Rogach kosztuje 1 266 500 zł

Najtańsze nowe mieszkanie na Julianowie-Marysinie-Rogach kosztuje 1 266 500 zł