Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 78,24 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 103707/78/OMS

735 456 zł

9 400 zł /m²

Rata 3 441 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Toruń, Jakubskie Przedmieście, Lubicka

4 pokoje, mieszkanie 78,24 m², parter, oferta nr , 103707/78/OMS, Toruń, Jakubskie Przedmieście, Lubicka
103707/78/OMS - zdjęcie nr 0
103707/78/OMS - zdjęcie nr 1
103707/78/OMS - zdjęcie nr 2
103707/78/OMS - zdjęcie nr 3
103707/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 78.24 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

78,24 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,59 m

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę