Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 66,03 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 103693/78/OMS

653 697 zł

9 900 zł /m²

Rata 3 058 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Toruń, Jakubskie Przedmieście, Lubicka

3 pokoje, mieszkanie 66,03 m², parter, oferta nr , 103693/78/OMS, Toruń, Jakubskie Przedmieście, Lubicka
103693/78/OMS - zdjęcie nr 0
103693/78/OMS - zdjęcie nr 1
103693/78/OMS - zdjęcie nr 2
103693/78/OMS - zdjęcie nr 3
103693/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 66.03 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,03 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,59 m

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę