zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Lokale użytkowe Gdańsk

Więcej opcji:
wybierz z listy
Przeznaczenie:
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
zamknij
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

EKSPERCI W GDAŃSKU

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Zapytaj lokalnego pośrednika!
Ewa Tulimowska - Muskat & Wicher Nieruchomości

Ewa Tulimowska

Muskat & Wicher Nieruchomości
pokaż numer
Krystyna Magrian - HORYZONT NIERUCHOMOŚCI Krystian Szpinek

Krystyna Magrian

HORYZONT NIERUCHOMOŚCI Krystian Szpinek
pokaż numer
WIESŁAWA CHOMICKA - WGN Nieruchomości

WIESŁAWA CHOMICKA

WGN Nieruchomości
pokaż numer

Lokale usługowe w Gdańsku

Gdańsk wraz z Sopotem i Gdynią tworzą aglomeracje trójmiejska, która pod względem usługowo-handlowym należy do jednych z największych ośrodków w Polsce. Liczne galerie handlowe dostarczają nowe powierzchnie handlowe, atrakcyjne w szczególności dla sklepów oraz restauracji sieciowych.
Na potrzeby drobnych usług oraz gastronomii nadal za najatrakcyjniejsze są uważane mniejsze, niezależne lokale zlokalizowane w centrach dzielnic.

Za najbardziej handlowa dzielnicę w Gdańsku od lat uważany jest Wrzeszcz, gdzie podaż lokali na wynajem należy do najliczniejszych. Największa liczba restauracji jest zlokalizowana z kolei w Śródmieściu Gdańska.

Coraz większa liczba powierzchni handlowo-usługowych powstaje również na terenie nowych osiedli mieszkaniowych, gdzie powstają mini galerie, oferujące oprócz marketu spożywczego, niewielkie powierzchnie usługowe na sprzedaż, zazwyczaj pod drobny handel, gastronomię, usługi kosmetyczne i fryzjerskie. 

W sezonie letnim, kiedy Gdańsk odwiedzają rzesze turystów, najatrakcyjniejsze stają się lokale położone niedaleko plaż oraz najpopularniejszych deptaków. W Brzeźnie, Zaspie czy Jelitkowie dużym zainteresowaniem cieszy się dzierżawa działek, gdzie budowane lub przewożone są usługowe obiekty np. mobilne restauracje.
Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 13 614 osób