zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Domy Olsztyn

Więcej opcji:
wybierz z listy
Ogrzewanie:
Kanalizacja:
Opcje dodatkowe:
Wiek nieruchomości:
Standard wykończenia:
Materiał:
Wyświetlanie wyników:
Numer oferty:
Słowa kluczowe:
Ulica:
Nazwa inwestycji:
Ogłoszeniodawcy:
17 ofert
Sortuj: losowo
Filtruj Sortuj
17 ofert
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
Zobacz oferowane w okolicy
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

Olsztyn Domy

Olsztyn to stolica województwa warmińsko-mazurskiego położona w centralnej jego części. Wchodzi w skład Pojezierza Mazurskiego. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym i kulturowym regionu. Dużą powierzchnię miasta zajmują tereny leśne, rzeki i jeziora, które pełnią funkcję rekreacyjno-wypoczynkową oraz turystyczno-krajoznawczą. Olsztyn jest największym ośrodkiem edukacyjnym województwa. Na jego obszarze znajduje się kilka szkół wyższych oraz jednostek naukowo-badawczych. Przyciągają one studentów z całego regionu w następstwie czego Olsztyn może pochwalić się jednymi z najbardziej znanych juwenaliów w Polsce zwanymi Kortowiadą. Nazwa wywodzi się od studenckiej dzielnicy miasta Kortowo.

Olsztyn podzielony jest na 23 osiedla. W centrum miasta przeważa zabudowa wielorodzinna, natomiast domy budowane są zazwyczaj w dzielnicach ościennych. Najwięcej domów na sprzedaż i do wynajęcia można znaleźć na osiedlach Brzeziny, Jaroty, Mazurskie, Dajtki, Likusy i Redykajny.
Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 17 755 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.