Logo

Dom na sprzedaż, 319,00 m², oferta nr 41762

1 750 000 zł

5 486 zł /m²

Rata 8 188 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 319 m², Wrocław

Wrocław

Dom 319,00 m², oferta nr , 41762, Wrocław
41762 - zdjęcie nr 0
41762 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja domu 319 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

10 pokoi

Powierzchnia:

319,00 m²

Powierzchnia działki:

589,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?