Logo

Dom na sprzedaż, 215,00 m², oferta nr 44650

3 400 000 zł

15 814 zł /m²

Rata 15 908 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Fabryczna, Kunickiego Stanisława

Dom 215,00 m², oferta nr , 44650, Wrocław, Fabryczna, Kunickiego Stanisława
44650 - zdjęcie nr 0
44650 - zdjęcie nr 1
44650 - zdjęcie nr 2
44650 - zdjęcie nr 3
44650 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 215 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

215,00 m²

Powierzchnia działki:

1 234,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2010

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?