Logo

Dom na sprzedaż, 180,00 m², oferta nr 358/7250/ODS

1 499 000 zł

8 328 zł /m²

Rata 7 013 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Leśnica, Stabłowice, Lazurowa

Dom 180,00 m², oferta nr , 358/7250/ODS, Wrocław, Leśnica, Stabłowice, Lazurowa
358/7250/ODS - zdjęcie nr 0
358/7250/ODS - zdjęcie nr 1
358/7250/ODS - zdjęcie nr 2
358/7250/ODS - zdjęcie nr 3
358/7250/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 180 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

180,00 m²

Powierzchnia działki:

408,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?