
Unidevelopment S.A.
od 8 150 zł /m²
Radom, Wacyn, ul. Listopadowa
1 - 4 pok.
29,82 – 75,62 m²
Ceny mieszkań Radom
– ile kosztuje m² (Październik 2026)
Średnia cena za m²
8 860 zł/m²
↑2.45% r/r
↓0.31% m/m
Średnia cena całkowita
449 581 zł
↑6.91% r/r
↓0.09% m/m
Liczba aktywnych ofert
534
↓23.93% r/r
↓9.80% m/m
W Radomiu we wrześniu 2026 średnia cena za m² wynosi 8 860 zł/m², to o 2,45% więcej rok do roku i o 0,31% mniej miesiąc do miesiąca,
na podstawie 534 aktywne oferty w portalu Tabelaofert. (Data aktualizacji: 1 października 2026)
| Typ | Śr. cena zł/m² | r/r | Śr. cena całkowita | r/r |
|---|---|---|---|---|
| kawalerki | 9 043 zł/m² | 0.65% | 270 325 zł | 2.11% |
| 2 pokoje | 9 048 zł/m² | 2.18% | 389 484 zł | 0.14% |
| 3 pokoje | 8 662 zł/m² | 3.57% | 519 671 zł | 3.65% |
| 4 pokoje | 8 610 zł/m² | 4.29% | 686 243 zł | 7.72% |
Dane pokazują orientacyjny obraz cen mieszkań w danej lokalizacji. Analiza opiera się na ofertach z portalu Tabelaofert oraz danych o cenach transakcyjnych publikowanych przez NBP.
We wrześniu 2026 średnia cena mieszkania w Radomiu wynosi 449 581 zł.
We wrześniu 2026 średnia cena metra kwadratowego w Radomiu wynosi 8 860 zł. Stanowi to wzrost o 2,45% rok do roku.
kawalerki w Radomiu - średnia cena we wrześniu 2026 wynosi 270 325 zł.
2 pokoje w Radomiu - średnia cena we wrześniu 2026 wynosi 389 484 zł.
3 pokoje w Radomiu - średnia cena we wrześniu 2026 wynosi 519 671 zł.
4 pokoje w Radomiu - średnia cena we wrześniu 2026 wynosi 686 243 zł.
Najtańsze mieszkania w Radomiu znajdują się w dzielnicach:
Nad Potokiem - średnia cena metra kwadratowego we wrześniu 2026 wynosi 6 340 zł - cena utrzymała się na tym samym poziomie rok do roku.
Obozisko - średnia cena metra kwadratowego we wrześniu 2026 wynosi 6 860 zł - cena utrzymała się na tym samym poziomie rok do roku.
Ustronie - średnia cena metra kwadratowego we wrześniu 2026 wynosi 6 995 zł - spadek o 10,57% rok do roku.
Najdroższe mieszkania w Radomiu znajdują się w dzielnicach:
Wacyn - średnia cena metra kwadratowego we wrześniu 2026 wynosi 9 240 zł - wzrost o 9,32% rok do roku.
Zamłynie - średnia cena metra kwadratowego we wrześniu 2026 wynosi 9 227 zł - wzrost o 37,57% rok do roku.
Idalin - średnia cena metra kwadratowego we wrześniu 2026 wynosi 9 168 zł - spadek o 1,49% rok do roku.
Najnowsze wiadomości z rynku nieruchomości
Szukaj mieszkań w Radomiu
Ceny Mieszkań w Polsce
Dzielnice Dzielnice | Cena za m² Cena za m² | r/r r/r |
|---|---|---|
| Akademickie | 9 097 zł/m² | 1.95% |
| Borki | 8 251 zł/m² | 10.36% |
| Gołębiów | 8 895 zł/m² | 0.73% |
| Idalin | 9 168 zł/m² | 1.49% |
| Michałów | 7 431 zł/m² | 6.39% |
| Nad Potokiem | 6 340 zł/m² | 0% |
| Obozisko | 6 860 zł/m² | 0% |
| Planty | 8 752 zł/m² | 3.57% |
| Południe | 8 606 zł/m² | 14.07% |
| Śródmieście | 7 334 zł/m² | 16.52% |
| Ustronie | 6 995 zł/m² | 10.57% |
| Wacyn | 9 240 zł/m² | 9.32% |
| Zamłynie | 9 227 zł/m² | 37.57% |