Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Radom Obozisko

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 61,08 m², Radom, Obozisko, Rodziny Winczewskich, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 61,08 m² z osobną kuchnią, Rodziny Winczewskich, Obozisko

    Trzypokojowe mieszkanie w sercu miasta LOKALIZACJA Radom, Osiedle Obozisko, ul. Rodziny Winczewskich. Ścisłe centrum, zaledwie kilka kroków do targu i Galerii Słonecznej. Wszystko, co niezbędne znajduje się w zasięgu ręki, a jednocześnie jest to spokojna część osiedla. BUDYNEK Trzypiętrowy blok wybu...

    więcej »

    homfi

    430 000 zł

    Radom, Obozisko, Rodziny Winczewskich

    3 pok.

    61,08 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 36,93 m², Radom, Obozisko, Rodziny Winczewskich, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 36,93 m² z osobną kuchnią, Rodziny Winczewskich, Obozisko

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane w Radomiu przy ul. Rodziny Winczewskich. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze informacje: * powierzchnia: 37 m² * piętro: wysoki parter * układ: duży pokój + oddzielna kuchnia + łazienka * stan:...

    więcej »

    Metrohouse

    249 000 zł

    Radom, Obozisko, Rodziny Winczewskich

    1 pok.

    36,93 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Obozisku >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    6 891 zł/m²

    0.72%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż na Obozisku - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż na Obozisku: 6 891 zł/m², w tym:
    • kawalerka: 6 742 zł/m²
    • 3-pokojowe: 7 040 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 37 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 61 m²

Wskaźniki rynku mieszkań na Obozisku

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny pozostały bez zmian
  • Ceny mieszkań na sprzedaż na Obozisku są o 82,23% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż na Obozisku wynosi 339 500 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 1 588 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż na Obozisku

Na Obozisku w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 2 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości na Obozisku oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 37 do 61 m² od 1 do 3 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • kawalerki (1 oferta)
  • mieszkania 3 pokoje (1 oferta)

Radom Obozisko - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze mieszkanie na sprzedaż na Obozisku?

Najdroższe mieszkanie na sprzedaż na Obozisku kosztuje obecnie 430 000 zł

Najtańsze mieszkanie na sprzedaż na Obozisku kosztuje obecnie 249 000 zł